Planujesz wakacje na północy Norwegii i nie wiesz jeszcze gdzie się udać?

„Przewodnik po Lofotach” powstał z myślą o wszystkich miłośnikach Północy, głównie tych którzy planują przyjazd na archipelag wysp Lofoten lub marzą o podróży na dalekie wyspy i potrzebują rzetelnych informacji oraz odrobinę inspiracji do zaplanowania swojej własnej podróży.

 

“Przewodnik po Lofotach” to pierwszy przewodnik w języku polskim o archipelagu północnych wysp w regionie Nordland, dostępny zarówno w formie pdf jak i drukowanej. Celem przewodnika jest ułatwienie ci planowania wycieczki, przeprowadzenia jej i wzbogacenia cię o cenne rady, niezbędne informacje i szereg ciekawostek związanych z lokalnymi perełkami, które ja nabyłam przez ostatnich siedem lat mojego mieszkania na Północy.

Dodatkowo, z okazji dużego zainteresowania LOFOTAMI,  stworzyłam pierwszy WEBINAR na temat: Jak dobrze zaplanować wyjazd na Lofoty?
A w nim:

– Jak zaoszczędzić na podróży i noclegach

– Jak najłatwiej podróżować po Lofotach.

– Jak zaplanować budżet i jakie są realne koszty wyjazdu.

– Jak znaleźć odpowiedni nocleg.

– Zdradzę Ci, TOP 6 miejscówek – czyli co koniecznie musisz zobaczyć.

– Jak wygląda obecna sytuacja zw. z koronawirusem.

– Tylko same konkrety! I wiele więcej!

Dowiedz się więcej!

Eko podróżnik

Lofoty są mi bardzo bliskie, nie tylko w pięknej pogodzie, bo odkrywam je o każdej porze roku, w każdym możliwym sztormie, burzy śnieżnej i przy plus 28 stopniach! Kocham to miejsce, za jego walory przyrodnicze, spokój, ciszę, klimat dlatego zależy mi abyś i ty wiedział coś więcej o tym miejscu i starał się nie pozostawić po sobie ani jednego śladu zwiedzając ten cudowny dar Matki Natury.

W przewodniku znajdziesz cenne rady i uwagi dotyczące transportu, poruszania się po wyspach, niezbędne informacje dotyczące noclegów, moje ulubione plaże i trekkingi oraz eko-ciekawostki. Z racji tego, iż bardzo cenię sobie norweskie spędzanie w przyrodzie friluftsliv, przewodnik zawiera cenne informacje na temat eko-podróżowania po wyspach, które ułatwią ci planowanie własnej eko-podróży.

ŚWIADOMY TURYSTA!

Mam nadzieję, że dzięki niezbędnym informacjom zawartym w przewodniku będziesz podróżować w duchu odkrywcy i świadomego turysty. Informacje, które tu znajdziesz są zbiorem moich doświadczeń, wiecznego i niezaspokojonego głodu odkrywania archipelagu i zamiłowania do natury. Jak również współpracą z niektórymi firmami na Lofotach oraz ze wspaniałymi ludźmi, którzy podzielili się ze mną swoją wiedzą. Więc proszę o nie wykorzystywanie informacji i zdjęć zamieszczonych w przewodniku w celach komercyjnych. Redystrybucja na innych portalach internetowych niż www.gazelawlaponii.pl, jest również zabroniona.

ZOSTAW COŚ OD SIEBIE!

Już teraz możesz ściągnąć przewodnik w formie pdf lub zakupić w wersji drukowanej! Aby to zrobić wypełnij formularz i skontaktuj się ze mną. W zamian proszę Cię o twój komentarz dotyczący informacji zawartych w przewodniku. 🙂 Koniecznie podziel się ze mną i innymi podróżnikami, swoimi własnymi doświadczeniami odnośnie zaplanowanej lub przeprowadzonej przez ciebie wycieczki śladami Gazeli w Laponii na:

 

Czuj się jak u siebie i pamiętaj Lofoty trzeba widzieć, słyszeć, czuć i doświadczyć emocjonalnie. Pozwól ciszy panującej w tym miejscu poruszyć cię dogłębnie. Oczyścić ciało, umysł i duszę. Przeżyj Lofoty wszystkimi swoimi zmysłami. Miłego odkrywania eko-podróżniku! 🙂

Zapraszam do obejrzenia filmiku promującego przewodnik!

Chcesz pobrać przewodnik? Skontaktuj się ze mną!↓