Project Description

PRZEWODNIK PO LOFOTACH!

Planujesz wakacje na północy Norwegii i nie wiesz jeszcze gdzie się udać?

Przewodnik po Lofotach powstał z myślą o wszystkich miłośnikach Północy, głównie tych którzy planują przyjazd na archipelag wysp Lofoten lub marzą o podróży na dalekie wyspy i potrzebują rzetelnych informacji oraz odrobinę inspiracji do zaplanowania swojej własnej podróży.

Przewodnik po Lofotach

“Przewodnik po Lofotach” to pierwszy przewodnik w języku polskim o archipelagu północnych wysp w regionie Nordland, dostępny całkowicie gratis w formie pdf. Celem przewodnika jest ułatwić ci planowanie wycieczki, przeprowadzić ją i wzbogacić cię o cenne rady, niezbędne informacje i szereg ciekawostek związanych z lokalnymi perełkami, które ja nabyłam przez ostatnich siedem lat mojego mieszkania na Północy.

EKO-PODRÓŻNIK!

Lofoty są mi bardzo bliskie, nie tylko w pięknej pogodzie, bo odkrywam je o każdej porze roku, w każdym możliwym sztormie, burzy śnieżnej i przy plus 28 stopniach! Kocham to miejsce, za jego walory przyrodnicze, spokój, ciszę, klimat dlatego zależy mi abyś i ty wiedział coś więcej o tym miejscu i starał się nie pozostawić po sobie ani jednego śladu zwiedzając ten cudowny dar Matki Natury.

W przewodniku znajdziesz cenne rady i uwagi dotyczące transportu, poruszania się po wyspach, niezbędne informacje dotyczące noclegów, moje ulubione plaże i trekkingi oraz eko-ciekawostki. Z racji tego, iż bardzo cenię sobie norweskie spędzanie w przyrodzie friluftsliv, przewodnik zawiera cenne informacje na temat eko-podróżowania po wyspach, które ułatwią ci planowanie własnej eko-podróży.

ŚWIADOMY TURYSTA!

Mam nadzieję, że dzięki niezbędnym informacjom zawartym w przewodniku będziesz podróżować w duchu odkrywcy i świadomego turysty. Informacje, które tu znajdziesz są zbiorem moich doświadczeń, wiecznego i niezaspokojonego głodu odkrywania archipelagu i zamiłowania do natury. Jak również współpracą z niektórymi firmami na Lofotach oraz ze wspaniałymi ludźmi, którzy podzielili się ze mną swoją wiedzą. Więc proszę o nie wykorzystywanie informacji i zdjęć zamieszczonych w przewodniku w celach komercyjnych. Redystrybucja na innych portalach internetowych niż www.gazelawlaponii.pl, jest również zabroniona.

ZOSTAW COŚ OD SIEBIE!

Już teraz możesz ściągnąć przewodnik zupełnie za darmo! W zamian proszę Cię o twój komentarz dotyczący informacji zawartych w przewodniku. 🙂 Koniecznie podziel się ze mną i innymi podróżnikami, swoimi własnymi doświadczeniami odnośnie zaplanowanej lub przeprowadzonej przez ciebie wycieczki śladami Gazeli w Laponii na:

LUB

Dlaczego masz to zrobić?

Bo, jak dobrze wiesz uwielbiam dzielić się moimi doświadczeniami i zdobytą wiedzą z czytelnikami za pomocą wartościwych wpisów oraz e-booków. Stworzenie TEGO przewodnika zajeło mi nie tylko siedem lat mieszkania i eksploracji archipelagu, ale ciężkiej czteromiesięcznej pracy, niezliczonych wyjazdów, spotkań z lokalnymi ludźmi i przepracowanych nocy oraz dopinajcej całości miesięcznej inwestycji i współpracy z grafikiem!

Dlaczego przewodnik jest gratis?

Pragnę aby polscy turyści świadomie podróżowali po północnej Norwegii, dlatego przewodnik jest ZUPEŁNIE GRATIS, dostępny dla każdego na moim blogu.

Chcę aby każdy miał dostęp do rzetelnych informacji marząc o podróży na Północ. Będę bardzo wdzięczna jeśli wesprzesz moją ciężką pracę i tym samym ułatwisz mi tworzenie kolejnych przewodników i filmików inspirująco-edukacyjnych po tych wspaniałych zakątkach północnej Norwegii.

Czuj się jak u siebie i pamiętaj Lofoty trzeba widzieć, słyszeć, czuć i doświadczyć emocjonalnie. Pozwól ciszy panującej w tym miejscu poruszyć cię dogłębnie. Oczyścić ciało, umysł i duszę. Przeżyj Lofoty wszystkimi swoimi zmysłami. Miłego odkrywania eko-podróżniku! 🙂

Zapraszam do obejrzenia filmiku promującego przewodnik!

JUŻ TERAZ POBIERZ “PRZEWODNIK PO LOFOTACH”