Gazela w Laponii

Przewodnik po Parku Narodowym Rago

Przewodnik po Parku Narodowym Rago

Park Narodowy Rago to jeden z mniejszych parków narodowy Północnej Norwegii, ale ogromne doświadczenia związane z jego dziką i monumentalną przyrodą są gwarantowane!

WARTO WIEDZIEĆ!

RAGO jest najbardziej niedostępnym parkiem narodowym w całej Norwegii położony w gminie Sørfold w woj.Nordland i razem ze szwedzkimi parkami narodowymi Padjelanta, Sarek i Stora Sjöfallet, tworzy jeden z największych obszarów chronionych Europy o powierzchni ok 10 000 kilometrów kwadratowych!

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Na turystów czeka tu wspaniała sceneria polodowcowego krajobrazu pełnego kontrastów. Ragowska mila, pozostałości po rdzennych mieszkańcach Skandynawii i tętniące serce norweskiej Laponii, czyli wodospad Litlverivassfossen, który sama nazwałam „Królem Północy”, to wrażenia które musisz przeżyć min. once upon a lifetime!

PRZEWODNIK PO RAGO!

Z racji rosnącego zainteresowania wśród Polaków tym parkiem, postanowiłam zebrać moje doświadczenia i zdobytą wiedzę w formie e-książki. Jest to pierwszy tego typu przewodnik o Parku Narodowym Rago, niedostępny nigdzie indziej! Przewodnik ten to doskonała pomoc w zaplanowaniu aktywnych wakacji w sercu Północnej Norwegii! E-Książka zawiera najważniejsze informacje, które potrzebujesz do zaplanowania swojej podróży w głąb norweskiej Laponii tj. wskazówki jak dojechać, gdzie się udać, gdzie nocować, co zabrać ze sobą, kiedy przyjechać itp. Ponadto, jej niebywałym atutem są propozycje gotowych tras, które sama miałam możliwość przejść!

Już teraz pobierz darmowy E-book o Parku Narodowym Rago!⇓

Podobne wpisy

Poprzednie
Następne
Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Email