Gazela w Laponii

O nas

Gosia!

Cześć, tu Gosia Dvořáková, jestem ambasadorką największej norweskiej organizacji promującej życie na świeżym powietrzu Norsk Friluftsliv, autorką niniejszego bloga, który został nominowany przez National Geographic do 14. edycji konkursu TRAVELERY w kategorii blog podróżniczy.

Ponadto, stworzyłam pierwszy polski przewodnik po Lofotach, dzielę się moją wiedzą dotyczącą życia, studiów, pracy oraz macierzyństwa w autorskim podcaście  Życie w Norwegii„. We współpracy z Norweskim Stowarzyszeniem Trekkingowym DNT, stworzyłam dla Polaków digitalny kurs Norweski friluftsliv dla każdego”

Od prawie dekady mieszkam za kołem podbiegunowym w arktycznym miasteczku Bodø w płn. Norwegii, gdzie studiowałam ekoturystykę i rozwój zrównoważony, oraz pracuję z promocją zdrowia w urzędzie woj. w Nordland. Chcesz być bardziej aktywny w przyrodzie? Zapraszam na moje wyzwanie  #MIKROWYCIECZKA

Zdeno!

Ahoj, tu Zdeno mąż Gazeli i tata Vivi!

Z wykształcenia jestem ekologiem, skończyłem studia magisterskie w górskiej i arktycznej ekologii, oraz ukończyłem magistra MBA w ekonomii ekologicznej. W Norwegii kilka lat pracowałem z ochroną parków narodowych, oraz posiadam kwalifikacje przewodnika górskiego i specjalizuje się w chodzeniu po lodowcach. Z ogromną radością zabieram turystów na zimowe i letnie wycieczki, trekkingi i trudniejsze ekspedycje na biegówkach w Norweskie góry. Z wyjazdów tworzę filmy, oraz robię profesjonalne zdjęcia w trudnych warunkach do których używam aparatu Sony A7iii i dron. Moje filmy mogliście zobaczyć na wielu Międzynarodowych Festiwalach Górskich Filmów.

Statystyka


Śledzących media społecznościowe
0

Wyświetlenia strony w 2021 r.
0

Wyświetlenia filmów
0

Odsłuchanych podcastów
0

WSPÓŁPRACUJEMY Z NORWESKIMI ORGANIZACJAMI

Możliwości współpracy

Podcast „Życie w Norwegii”

Podcast „Życie w Norwegii” powstał w marcu 2020 roku i przez pierwszy rok był w 100 najlepszych podcastach w Polsce. Obecnie to najbardziej popularny podcast o Norwegii, wysłuchany ponad 230 000 razy, codziennie generujący nowych odbiorców. Mieszkasz w Norwegii lub w Polsce i chcesz zrobić reklamę swojej firmie? Masz ochotę wypromować swój produkt lub usługi? Albo chciałbyś wystąpić u mnie w podcaście gościnnym? Zapraszam do kontaktu!

Mieszkasz w Norwegii lub w Polsce i chcesz wypromować swoją firmę? Chcesz wypromować swój produkt lub usługę? A może chciałbyś pojawić się na moim gościnnym podium? Nie bój się ze mną skontaktować!

Filmy i zdjęcia

Zrobimy dla Ciebie film i przygotujemy fotorelację z dalekiej północy z Twoim produktem.

Specjalizujemy się w fotografii i fotografii w warunkach arktycznych,
na lodowcu, zimą przy zorzy polarnej lub w towarzystwie północnego słońca. Współpracowaliśmy z wieloma markami i widzieliście naszą produkcję w polskiej TVN i norweskim NRK, a także w wielu magazynach outdoorowych i portalach internetowych.

Tester

W 2019 roku zostaliśmy wybrani przez norweską markę Alfa do testowania ich sprzętu w warunkach zimowych za kołem podbiegunowym. Zaufały nam również firmy takie jak Devold, Bergans i Norska Moda, które sponsorowały nasze wyprawy. Jesteś outdoorową firmą dbającą o ekologię i potrzebujesz testerów swoich produktów? Napisz.

Place-ment

Poza filmami i zdjęciami, tworzymy przewodniki i e-booki o Norwegii. Chcesz aby Twój sprzęt, produkt lub logo widniało w naszych filmach, na zdjęciach czy w przewodniku? Napisz.