Gazela w Laponii

PRZEWODNIK PO LOFOTACH

Oszczędź czas i pieniądze!

Planujesz wakacje na północy Norwegii ale jeszcze nie wiesz gdzie się udać? Przewodnik jest dla Ciebie!

Przewodnik po Lofotach powstał dla wszystkich miłośników Północy, którzy potrzebują rzetelnych informacji oraz inspiracji do zaplanowania swojej własnej podróży po Norwegii.

Poza tym, że przewodnik ma ułatwić planowanie i przeprowadzenie wycieczki, przede wszystkim ma wzbogacić o cenne rady, niezbędne informacje i szereg ciekawostek związanych z lokalnymi perełkami, które ja nabyłam przez dziesięć lat eksplorowania wysp.

 

Co zawiera Przewodnik po Lofotach?

Eko podróżnik- PRZEWODNIK PO LOFOTACH

Lofoty są mi bardzo bliskie, bez wątpienia nie tylko w pięknej pogodzie, bo odkrywam je o każdej porze roku, w każdym możliwym sztormie, burzy śnieżnej i przy plus 28 stopniach! Godnym uwagi jest fakt, że kocham to miejsce, za jego walory przyrodnicze, spokój, ciszę, klimat dlatego zależy mi abyś i ty wiedział coś więcej o tym miejscu i starał się nie pozostawić po sobie ani jednego śladu zwiedzając ten cudowny dar Matki Natury.

Przewodnik po Lofotach zawiera cenne rady i uwagi dotyczące transportu, poruszania się po wyspach, niezbędne informacje dotyczące noclegów, moje ulubione plaże i trekkingi oraz eko-ciekawostki. Z racji tego, iż bardzo cenię sobie norweskie spędzanie w przyrodzie friluftsliv, przewodnik zawiera cenne informacje na temat eko-podróżowania po wyspach, które ułatwią ci planowanie własnej eko-podróży.

Jesteś ŚWIADOMYM PODRÓŻNIKIEM?

Dzięki niezbędnym informacjom zawartym w przewodniku po Lofotach, będziesz podróżować w duchu odkrywcy i świadomego podróżnika. Informacje, które tu znajdziesz są zbiorem moich dziesięcioletnich doświadczeń, wiecznego i niezaspokojonego głodu odkrywania archipelagu i zamiłowania do norweskiej natury.

Czuj się jak u siebie i pamiętaj Lofoty trzeba widzieć, słyszeć, czuć i doświadczyć emocjonalnie. Pozwól ciszy panującej w tym miejscu poruszyć cię dogłębnie. Oczyścić ciało, umysł i duszę. Przeżyj Lofoty wszystkimi swoimi zmysłami.

Miłego odkrywania Lofotów i do zobaczenia na szlaku!

Plany Podróży

Filmy o Lofotach